HAKKIMIZDA

    BEREN TARIM  sektöründe ki tecrübesini ileri teknoloji ve mühendislik bilgisiyle birleştirerek kişiye, ürüne ve bölgeye özel tasarımlı Modern Seralar için farklı projeler üretmektedir.

  Beren tarım sera imalatı ve montajının yanı sıra, bünyesinde çalışan mühendis kadrosu ile ısıtma, soğutma ve sulama alanında da hizmet vermektedir.

Özel dizaynı ile üreticilere daha fazla ışık alan, havadar, dayanıklı ve uzun ömürlü sera sistemlerinin kazandırılması hedef alınmıştır. Bunlar yapılırken en hassas detaylar defalarca gözden geçirilmektedir.

Beren  sisteminde Yağmur oluğu, klips profilleri, kramiyer, havalandırma, perde ve sinek tülü bir arada ve uyum içerisinde uzun yıllar sorunsuz çalışmaktadır.

Bununla birlikte ısıtma, karbondioksit ve sulama sistemleri de sera ile beraber bütün dizayn edilmektedir. Beren Tarım sera sistemlerinde en iyi çözümleri bulmak için uzman ve mühendislerinin deneyimlerini ve bilgi birikimlerini kullanmaktadır. Hedef; en ince detayları bile düşünülen sağlam ve uzun ömürlü en son teknoloji ile üretilen modern seraları hizmete sunmaktır.

Mühendislerimiz sera projelerini hazırlarken, statik ve donanım konularında sera kurulacak bölgenin en az 10 yıllık meteorolojik bilgilerini dikkate alırlar. Projelerimizde İklim, arazi ve üretilecek urun yüklerine göre, seranın dayanımı ve içindeki ürünlerin konforu için gerekli şartlar garanti edilmektedir.